Případy z mé praxe. Rady – Tipy – Postupy

Kdo jsem

Ing. Rudolf Sehnal, MBA, poradce homeopatie a autopatie

 

Rudolf Sehnal homeopat

Odborné vzdělání: homeopatii jsem vystudoval během tříletého studia na Homeopatické akademii v Praze. Jsem členem Homeopatické společnosti, řídím se standardy vzdělání a etickým kodexem. Dále jsem absolvoval řadu dvoudenních a týdenních praktických seminářů, na kterých přednášel například jeden z nejznámějších světových homeopatů Dr. Robin Murphy, skotský homeopatický lékař Dr. Russell Malcolm, anglický homeopat a psychoterapeut Anthony Conway, zakladatel britské asociace profesionálních homeopatů Misha Norland atd. Svoje případy publikuji na homeopatickém webu www.homeopatie.cz.

Praxe: homeopatii a autopatii používám k léčbě zdravotních, psychických a emocionálních problémů jak vlastních, tak rodinných příslušníků a klientů. Homeopatií a autopatií se mi daří vyléčit nebo podstatně zlepšit zdravotní problémy jak dospělých klientů, tak dětí.

Ostatní vzdělání a zkušenosti: alternativním způsobům samoléčby se intenzivně věnuji od roku 1989. Mám bohaté zkušenosti se samoléčbou pomocí změněného stavu vědomí (aktivní využívání hladiny alfa), déle jsem absolvoval kurzy Reiky, mám zkušenosti s metodou EFT a Léčebný kód. Dále mám dlouholeté zkušenosti s makrobiotikou, zlepšování zdraví pomocí syrových ovocných a zeleninových šťáv, bylinných tinktur atd. Všechny tyto praktické znalosti nyní používám společně s homeopatií a autopatií při léčení svých klientů.

Homeopatie a autopatie – co léčí: homeopatie a autopatie léčí nebo zlepšuje například tyto opakované a dlouhodobé nemoci: bolesti zad, kloubů, hlavy, páteře, autoimunitní a zánětlivé problémy, astma, výtoky, chronickou únavu, atopický ekzém, bolesti kloubů, bolesti šlach, bolesti po operaci, opakované infekce, deprese, cukrovku, poruchy štítné žlázy, zácpu, zánět střev, nemocná játra, deprese, velké výkyvy nálad, opakované strachy z uzavřených prostorů atd. Tyto dvě léčebné metody tedy dokáží léčit celého člověka, nejenom jeho fyzické problémy.

Kombinace klasické léčby a homeopatie:

  • souběžná léčba klasickými léky a homeopatiky je možná a přínosná
  • respektuji předepsané užívání klasických léků lékařem a svým klientům nedoporučuji jejich vysazení ani změnu v dávkování a doporučuji pravidelné kontroly u ošetřujícího lékaře
  • čerpám informace z lékařských diagnóz a testů a zohledňuji je při homeopatické léčbě

Poradenství v oblasti homeopatie a autopatie je poskytováno na základě těchto Podmínek.