Případy z mé praxe. Rady – Tipy – Postupy

Jak najít dobrého homeopata v Praze? Homeopatie Praha

Sobota, Říjen 11, 2014 @ 09:10 PM

V Praze a okolí je v současné době velký výběr homeopatů, kteří praktikují buď konstituční homeopatii nebo pro léčení svých klientů používají některý z jiných směrů homeopatie. Pokud v Praze chcete najít homeopata, první co můžete udělat je zadat do vyhledávačů „ Homeopatie Praha “ nebo “Homeopat Praha”. Získáte tak sice odkazy na velké množství homeopatů, ale pojďme si ukázat, kde hledat homeopaty kteří mají zkušenosti a potřebné vzdělání.

1.       Seznam homeopatů uveřejněných na webech homeopatických škol

Profesionální homeopat má za sebou několikaleté studium na některé z homeopatických akademií, které vedou homeopaté s dlouholetou úspěšnou praxí a má zkušenosti se samostatným léčením svých klientů. Níže uvádím odkaz na nejznámější homeopatickou školu v ČR:

  • Homeopatická akademie v Praze – v současnosti nejdéle fungující homeopatická akademie v ČR, která již dvě desetileté let vyučuje konstituční homeopatii, tedy homeopatii, která se již přes 200 let neodchýlila od tradiční homeopatie tak, jak ji vytvořil její zakladatel Samuel Hahnemann. Akademie průběžně aktualizuje seznam homeopatů, kteří ji vystudovali a dalších praktikujících homeopatů.

“Tip: Pokud uvažujete o homeopatické léčbě, najděte si homeopata, který homeopatii skutečně vystudoval (ve většině kvalitních škol homeopaté absolvují tříleté studium, během něhož léčí klienty pod dohledem zkušených homeopatů) a má vlastní homeopatickou praxi.”

 

2.       Seznam homeopatů na webech sdružující profesionální homeopaty

Dalším zdrojem přehledu homeopatů naleznete na webech, které se přímo zabývají homeopatií a dalšími formami léčení. Uvedu několik příkladů nejnavštěvovanějších webů určených profesionálním homeopatům a zájemcům o homeopatii. Najdete na nich příklady úspěšně vyléčených osob, články o homeopatii jako o léčebné metodě, popisy homeopatických léků a zajímavosti ze světa homeopatie:

“Tip: Kvalitní homeopaty můžete také nalézt v seznamech registrovaných homeopatů na zájmových webech, které se věnují přímo homeopatii nebo všeobecně léčebným metodám.”

 

3.       O jednotlivých homeopatech hledejte informace na jejich webech

Většina homeopatů má dnes osobní webové stránky, kde kromě svých zkušeností a vzdělání v oblasti homeopatie popisují svoje úspěšné případy. Podobný přehled vybraných vyléčených případů najdete například na mých webových stránkách. U jednotlivých klientů uvádím stručný přehled jejich zdravotních problémů, navržený homeopatický lék a výsledek léčby.

4.       Weby Firmy.cz a Najdito.cz umožňují snadné hledání homeopatů podle lokality

Pokud hledáte z praktických důvodů homeopata v blízkosti vašeho bydliště či v blízkosti vaší práce, není nic jednoduššího než do katalogu firem zadat například „ homeopatie praha “.

Závěr:

Nalézt homeopata v Praze a okolí dnes není těžké. Kromě profesionálních homeopatů mající dlouhodobě úspěšné homeopatické praxe vychází z homeopatických akademií a škol ročně desítky homeopatů, kteří jsou připraveni kvalitně léčit svoje klienty.

O autorovi:

Napište komentář