Případy z mé praxe. Rady – Tipy – Postupy

Autopatie

Autopatie poradna Praha | Rudolf Sehnal

Autopatie – jak funguje: autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace (dech, slina atd.) osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Je účinná zejména při léčbě chronických, dlouhodobých potíží. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale po pochopení jejich principů také pro samoléčbu. Stačí si pořídit autopatickou lahvičku, balenou nebo přefiltrovanou vodu a můžete začít s léčbou.

Autopatie - co léčí: autopatie léčí nebo zlepšuje například tyto opakované a dlouhodobé nemoci: autoimunitní a zánětlivé problémy, astma, výtoky, chronickou únavu, atopický ekzém, bolesti kloubů, bolesti šlach, bolesti po operaci, opakované infekce, deprese, cukrovku, poruchy štítné žlázy, zácpu, zánět střev, nemocná játra, deprese atd.

Můj přístup k autopatii: autopatii používám jako samostatnou léčebnou metodu nebo jako doplňkovou metodu k homeopatii, a to ve specifických případech, kdy je třeba podpořit celkový ozdravný proces organismu.

Autopatický pohovor trvá zhruba jednu hodinu a jeho struktura je podobná homeopatickému pohovoru. Během pohovoru s klienty názorně proberu postup, jak autopatickou lahvičku používat.

Výběr vhodného postupu: do dvou týdnů sdělím klientům informace, jak často používat autopatickou lahvičku a další rady na zlepšení jejich stavu podle individuálních zdravotních problémů (vitamíny, bylinné tinktury, doplňky stravy, čerstvé zeleninové a ovocné šťávy případně vhodné pohybové aktivity). Klient si zakoupí autopatickou lahvičku přes internetový obchod. Autopatická lahvička stojí 600 Kč (při objednávce více kusů je poskytnuta množstevní sleva) a vystačí na 3 měsíce léčby. Poté se musí vyměnit za novou.

Kontrola reakce na autopatickou léčbu: poté následuje kontrola většinou za jeden a půl měsíce, kde s klienty probírám jejich reakce na autopatickou léčbu. Poté určím další postup léčby. Kontrola netrvá déle než půl hodiny.

Autopatie versus klasická medicína: autopatii používám i v případě, že klient podstupuje léčbu klasickou medicínou. Autopatie ve většině případů pozitivně ovlivňuje organizmus i při souběžné klasické léčbě. U vážnějších zdravotních problémů je respektování medikace dokonce nutné a její postupné vysazování doporučím pouze po konzultaci s klientem a jeho ošetřujícím lékařem.

Cena za první autopatický pohovor: 1 500 Kč

Cena za následnou kontrolu: 700 Kč

Ceny jsou konečné a uvedeny včetně DPH.

Objednat konzultaci

Poradenství v oblasti homeopatie a autopatie je poskytováno na základě těchto Podmínek.

Více se o autopatii můžete dozvědět zde: www.autopatie.cz